Sitemap
SlovenskyDeutschEnglishČesky
  • Contact us
  • References
  • Find a job
  • Find an employee
  • What we do
  • Who we are
  • Home
  • Current job vacancies

  • Homepage
  • Informácie o pracovnom mieste

    Názov ponuky SR - Brand manažér, Obchodný manažér (stavebníctvo)
    Číslo ponuky JOT-290719
    Miesto práce Bratislava, SR
    Ponúkaný plat (brutto) od 1500 eur brutto, v závislosti od skúseností
    Termín nástupu dohodou
    Druh pracovného pomeru HPP
    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste Ste obchodník telom a dušou a hlavne máte chuť byť stále aktívny v obchode?
    Chcete byť zodpovedný za predaj úspešnej zahraničnej značky na Slovensku?
    Vyhovujeme Vám projektový predaj v stavebnom sektore a máte skúsenosti s touto formou predaja?
    Chcete získať stabilné zamestnanie v príjemnom firemnom prostredí?
    Viete pôsobiť hlavne v rámci Bratislavy, ale nevadí Vám, keď z času na čas vybehnete na pracovnú cestu v rámci celého Slovenska?
    Orientujete sa v stavebníctve, prípadne je Vám toto odvetvie blízke?
    Ak ste si na všetko odpovedali áno, radi sa s Vami stretneme a porozprávame o pozícií, firme, či Vašich očakávaniach.

    Náplň práce:
    - aktívne vyhľadávanie obchodných príležitosti a získavanie nových zákazníkov (B2B) - komplexné obchodné zastúpenie zahraničnej firmy na Slovenskom trhu
    - aktívny predaj produktov a stanovovanie stratégie ich predaja
    - analýzy trhu a konkurencie
    - spolupodieľanie sa na cenotvorbe
    - príprava marketingových aktivít na podporu predaja
    - vyhodnocovanie marketingových aktivít
    - celková starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov na Slovensku (vytváranie a udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov)
    Iné výhody - príjemné prostredie a pomoc zo strany všetkých vo firme, vrátane šéfa, nie je iba sľub a prázdna slová, ale fakt, ako žijú ľudia vo firme
    - dlhodobé pôsobenie spoločnosti
    - perspektíva stabilného zamestnávateľa

    Doplňujúce požiadavky, ďalšie požiadavky

    Požadované vzdelanie SŠ s maturitou
    Jazykové znalosti aktívní znalost Anglického jazyka
    Vodičský preukaz sk. B
    Pozícia vhodná pre absolventa nie
    Požadovaná prax 2
    Osobnostné predpoklady - analytické a ekonomické myslenie
    - kreativita
    - komunikačné zručnosti
    - tímový hráč
    - aktívny prístup k práci a životu
    - obchodnícke a vyjednávacie zručnosti
    - schopnosť zvládať námietky
    - orientácia na výsledky
    - samostatnosť
    - lojalita
    Doplňujúce požiadavky, ďalšie požiadavky - práca s PC na úrovni pokročilý (MS Office)
    - skúsenosti z oblasti stavebníctva - čítanie stavebných výkresov, orientácia v stavebníctve

    Inzerujúca spoločnosť

    Stručná charakteristika spoločnosti Pozícia sa obsadzuje pre úspešnú obchodno-realizačnú spoločnosť pôsobiacu na Slovenskom trhu.
    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti Stavebníctvo - obchod a realizácia
    Informácie o výberovom konaní Výberové konanie sa uskutoční v priebehu augusta 2019.
    Adresa spoločnosti Bratislava
    Počet zamestnancov do 10
    Kontakt Ing. Jozef Tokár, 0944 590 101, zamestnanie@hromada.biz
    If you are already registered and interested in any of new vacancies, please email us on: zamestnanie@hromada.biz.

    V prípade, že ešte nie ste zaregistrovaný, prosím zaregistrujte sa a pri registrácií uveďte číslo tejto pracovnej ponuky.
    Registrácia