Sitemap
SlovenskyDeutschEnglishČesky
  • Contact us
  • References
  • Find a job
  • Find an employee
  • What we do
  • Who we are
  • Home
  • Current job vacancies

  • Homepage
  • Informácie o pracovnom mieste

    Názov ponuky SR/Svet - Analytik pre podnikové informačné systémy- SAP špecialista
    Číslo ponuky JOT-270619
    Miesto práce Žilinský kraj, Nemecko, Francúzsko, prípadne USA, Čína
    Ponúkaný plat (brutto) od 2500 eur brutto + ďalšie zložky mzdy, diéty
    Termín nástupu dohodou
    Druh pracovného pomeru HPP, živnosť (podľa preferencie)
    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste Ste programátorsky založený?
    Máte skúsenosti s vytváraním, prepájaním, dopĺňaním informačného systému vo výrobnej firme?
    Láka Vás pracovať v nadnárodnej spoločnosti, kde cestovanie v Európe, ale i mimo nej je na pravidelnom poriadku?
    Ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni?
    Ak áno, tak ste našli svoje ďalšie pôsobenie:).

    Náplň práce:
    - zabezpečenie vývoja, implementácie a údržby podnikových informačných systémov
    - práca na štúdii uskutočniteľnosti, koncepcii, prototypov riešení, technickej špecifikácii, realizácii a technickej dokumentácii
    - zapájanie sa a koordinácia implementácie riešenia (tím IT podnikových informačných systémov, vlastníkov procesov, kľúčových používateľov a tretie strany).
    - správa portfólia IT projektov
    - správa vývoja aplikácií alebo implementácií, údržba dát, prístupy používateľov a rieši problémy podľa pravidiel IT.
    - podpora a školenia kľúčových používateľov pre nové funkcie alebo aplikácie
    - podpora a zapájanie sa čo najskôr do iniciatív, ktoré môžu ovplyvniť podnikové informačné systémy.
    - sledovanie najnovších trendov a inovácií v oblasti podnikových informačných systémov
    Iné výhody - viacero benefitov, bude upresnené osobne

    Doplňujúce požiadavky, ďalšie požiadavky

    Požadované vzdelanie VŠ, ideálne IT
    Jazykové znalosti anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2+)
    Vodičský preukaz sk. B
    Pozícia vhodná pre absolventa nie
    Požadovaná prax 2 roky v oblasti
    Osobnostné predpoklady - samostatnosť
    - zodpovednosť a cieľavedomosť
    - komplexný pohľad
    - skúsenosti s riešením problémov a riadením projektov
    Doplňujúce požiadavky, ďalšie požiadavky - ochota často cestovať – pracovná pozícia si vyžaduje služobné cesty v rámci divízií - Nemecko, Francúzsko, USA, Čína...
    - znalosti a skúsenosti v SAP FI/CO alebo v iných podnikových systémoch
    - aktívna znalosť anglického jazyka – stredne pokročilý (B2)

    Inzerujúca spoločnosť

    Stručná charakteristika spoločnosti Nadnárodná výrobná firma pôsobiaca v oblasti strojárstva.
    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti strojárska výroba
    Informácie o výberovom konaní Osobné stretnutia budú prebiehať v leta 2019
    Adresa spoločnosti Žilinský kraj
    Počet zamestnancov do 500
    Kontakt Ing. Jozef Tokár, 0944 590 101, zamestnanie@hromada.biz
    If you are already registered and interested in any of new vacancies, please email us on: zamestnanie@hromada.biz.

    V prípade, že ešte nie ste zaregistrovaný, prosím zaregistrujte sa a pri registrácií uveďte číslo tejto pracovnej ponuky.
    Registrácia