Projektant, stavebný inžinier

Job information

Reference Number

JOT-12052020

Workplace

Bratislava

Salary offered (gross)

Od 1 300 EUR mesiac, v závislosti od skúseností

Start date

podľa dohody

Type of employment

HPP, živnosť (podľa preferencie)

Job description, job information

Máte skúsenosť ako projektant?
Viete dobre pracovať v Revite?
Vyhovuje Vám pracovať v príjemnom kolektíve, rodinného charakteru?

Pokiaľ áno, tak sa tešíme na Váš životopis.

Náplň práce:
- projekcia - vypracovanie projektovej dokumentácie v súlade s požiadavkami klienta, zapracovanie požiadaviek od klienta do projektovej dokumentácie
- komunikácia s dodávateľmi, subdodávateľmi a dodávateľmi materiálu
- prípadné možné i zúčastňovanie sa na kontrolných dňoch
- tvorba rozpočtov

Other benefits

- jedná sa o zamestnanecký pracovný pomer, plný úväzok, celoročný kontrakt (žiadne prepúšťanie v zimných mesiacoch),
- výborná platobná morálka (žiadne oneskorené výplaty),
- v prípadne záujmu možnosť aj spolupráce na dodávateľskej báze
- príjemný kolektív, kde každý je dôležitý a vážený člen tímu

Additional requirements, other requirements

Required education
ideálne VŠ, minimálne SŠ stavebné
Language skills
aktívna znalosť anglického, prípadne nemeckého jazyka veľkou výhodou
Driving licence
sk. B
Position suitable for graduates
na zváženie
Personality requirements

- analytické schopnosti
- zmysel pre detail
- logické uvažovanie
- komunikačné schopnosti
- orientácia na zákazníka
- schopnosť určovať si priority
- aktívny a zodpovedný prístup k práci

- skúsenosť s prácou v programe Revit
- bežná užívateľská znalosť práce s programami ako AutoCad, či balíček MS Office
- znalosť čítania výkresovej a technickej dokumentácie
- aktívna znalosť anglického, prípadne nemeckého jazyka je veľkou výhodou (možnosť aktívneho využívania)

Advertising company

Brief characteristics of the company

Medzinárodná projekčná spoločnosť..

The main area of operation of the company

Stavebníctvo

Information about the selection process

Výberové konanie sa uskutoční v priebehu júna 2020.

Company address

Bratislava

Number of employees

do 10

Contact us

Ing. Jozef Tokár, 0944 590 101, zamestnanie@hromada.biz

If you are interested in applying for this position, please write to us at zamestnanie@hromada.biz.

Back to all job offers
Trainings & Seminars

Acquire new skills

Detail
Inspirational Workshops

Discover the motivation for change

Detail
Coaching

Develop your potential

Detail
About us

Get to know us better

Detail

I agree